Mesaj gönder
tamam
Qingdao Xinmeiteng Sponge Manufacture Co. info@qd-xinmei.com
Teklif Alın
Ana sayfa - Hakkımızda -

Geçmiş

 • ÇİN Qingdao Xinmeiteng Sponge Manufacture Co. şirket Profili
 • ÇİN Qingdao Xinmeiteng Sponge Manufacture Co. şirket Profili
Qingdao Xinmeiteng Sponge Manufacture Co.
 • İş türü

  Üretici

 • Ana Pazar

  Kuzey Amerika,Güney Amerika ,Batı Avrupa,Doğu Avrupa,Doğu Asya,Güneydoğu Asya,Orta Doğu,Afrika,Okyanusya,Dünya çapında

 • Markalar

  XINMEI

 • No. Çalışanları

  50~200

 • Yıllık satış

  1500000-3000000

 • Yıl kurulan

  2002

 • İhracat p.c

  60% - 70%

Teklif Al
Çevrimiçi çalışmaya devam ediyoruz, iletişime geçiyoruz.

Daha fazla ürün bilgisi veya en son teklifi öğrenmek istiyorsanız, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz, daha fazla hizmet sunmak için elimizden geleni yapacağız.

Giriş

Ürün Grafik Girişi.pdf

XINMEITENG, Jinan-Qingdao, Qingyin, Yanqing ve Qinghu otoyollarına bitişik güzel kıyı kenti Qingdao'da yer almaktadır.ve Jiaodong Uluslararası Havaalanı ve Qingdao Liman Terminalı ile bağlantılı, üstün bir coğrafi konuma sahiptir. Şirketin gelişmiş işleme ekipmanları var, 20'den fazla setin içinde ve dışında en iyi işleme ekipmanları,7 milyon yuan'dan fazla ekipman yatırımı, uluslararası gelişmiş seviyeye ulaşmak için işleme doğruluğu.ve endüstride yüksek düzeyde tasarım ve işleme yeteneğine sahiptirKesme ekipman teknolojisi, Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri seviyesine kıyasla, Çin'deki aynı endüstriden daha yüksektir.Regeneratif bileşikÜrünler düzineden fazla seri ve 50'den fazla çeşit, dünya çapında satılıyor ve Avrupa, Amerika, Asya, Okyanusya, Afrika ve diğer bölgelere ihraç ediliyor.
Şirket gelişmiş ekipman ve teknolojiyi benimsiyor, uluslararası gelişmiş yönetim mekanizmasını emmektedir ve ISO9001'i geçmiştir.2000 Uluslararası Kalite Yönetim Sistemi Sertifikasyonu ve CE SertifikasyonuBu arada şirketimizin mükemmel test ekipmanları ve sistemleri var, ürünler uluslararası standartlara ulaşıyor ve Çin'de önde gelen seviyede.Güvenilirlik için yüksek taleplerYeni güzelliğimizin hedefi, müşterilere yüksek kaliteli ürünler sunmak.
Sürekli yenilik yapmaya, yurtdışında ve yurtdışında müşterilere yüksek kaliteli ürünler ve mükemmel hizmetler sunmaya ve sizinle birlikte daha iyi bir yarın yaratmaya kararlı olacağız.

ÇİN Qingdao Xinmeiteng Sponge Manufacture Co. şirket Profili 0ÇİN Qingdao Xinmeiteng Sponge Manufacture Co. şirket Profili 1ÇİN Qingdao Xinmeiteng Sponge Manufacture Co. şirket Profili 2ÇİN Qingdao Xinmeiteng Sponge Manufacture Co. şirket Profili 3ÇİN Qingdao Xinmeiteng Sponge Manufacture Co. şirket Profili 4 

Hizmet

Firmamız ağırlıklı olarak üst düzey sünger kesme ve işleme ekipmanları üretmektedir, ürünler kesme, şekilli kesme, köpük, geri dönüştürülmüş kompozit, kırma, otomasyon vb.

Ekibimiz

Şirketimiz gelişmiş ekipman ve teknolojiyi benimser, uluslararası gelişmiş yönetim mekanizmasını benimser ve ISO9001, 2000 uluslararası kalite yönetim sistemi sertifikası ve CE sertifikasını geçer, bu arada firmamız mükemmel test ekipmanı ve sistemine sahiptir, ürünlerimiz uluslararası standartlara ulaşır ve lider konumdadır. Çin.Yüksek kalite standartları, güvenilirlik için yüksek gereksinimler, önde gelen teknolojik yenilikler, müşterilere üst düzey, yüksek kaliteli ürünler sunmak, yeni güzelliğimizin peşinden gitmeye çalıştığı hedeftir.

 

Shipping

ÇİN Qingdao Xinmeiteng Sponge Manufacture Co. şirket Profili 0

ÇİN Qingdao Xinmeiteng Sponge Manufacture Co. şirket Profili 1

ÇİN Qingdao Xinmeiteng Sponge Manufacture Co. şirket Profili 2

ÇİN Qingdao Xinmeiteng Sponge Manufacture Co. şirket Profili 3

ÇİN Qingdao Xinmeiteng Sponge Manufacture Co. şirket Profili 4